Ignalinoje kviečia pramogų parkas-laipynės „Žuvėdra“

Ignalinoje, šalia Paplovinio ežero, kur nuo 1962 metų veikia restoranas, o šiuo metu ir viešbutis „Žuvėdra“, atsidarė pramogų parkas – laipynės medžiuose. Lietuvoje tai jau 18-as toks parkas, tačiau iš kitų išsiskiriantis. Pirmiausia, niekur kitur, tik Ignalinoje, įrengtas ilgiausias skrydis per ežerą. Lyno ilgis per Paplovinį – 310 m (šis nuotolis lynu įveikiamas virš 40 sekundžių), o skrydžiai į abi puses jau sudaro 620 metrų. Niekur kitur taip aukštai nereikia lipti iki platformos, norint grįžti į kitą ežero krantą, reikia judančiais lynais, kabančiais takeliais ir stačiomis kopėčiomis įsiropšti net į 22 metrų aukštį. Baisu? Ne, azartiškai smalsu.

Nečiuožiant per ežerą, užtenka pramogų ir vietoje. Yra 2 maršrutai – žaliasis ir mėlynasis – kuriuose gana aukštai reikia įveikti daugybę lynų, ant jų kabančių takelių, rąstelių, kilpų. Pramogoms kiekvieną parengia dirbantys instruktoriai. Jie padeda taisyklingai užsidėti diržus, praveda instruktažą. Jei nuslydęs ir pakibęs ant diržų grįžti į maršrutą pats neįstengi, padės instruktoriai.

Šalia parko veikianti viešbutis „Žuvėdra“ kviečia visus išalkusius į restoraną. Platus valgiaraštis, kuriame kiekvienas galės rast sau patinkantį patiekalą.

DSC_0508
DSC_0335
DSC_0483
DSC_0508
IEva_fly
IMG_0281
Kainorastis

Daugiau informacijos: www.zuvedra.comKomentarai1

  1. danguolė sako: 2015 gegužės 29 10:20 Laba diena,
    Jums rašo Salako pagrindinės mokyklos 6 klasės mokiniai ir mokytoja. Labai mums patiko laipioti,labai skani pica.Ypač norime padėkoti instruktoriams , kurie padėjo pasiekti finišą . Už atsakingą darbą, pagalbą ir padėjusiam su negalia mokiniui pasijausti laimingu.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *