Jau šį savaitgalį kviečiame į parodą „Adventur“ ir į kelionių žinyno „Lithuania travel guide“ pristatymą

Sausio 22-24 d. visus mėgstančius keliauti ir ne tik, kviečia tarptautinė turizmo ir aktyvaus laisvalaikio paroda „ADVENTUR 2016“. Šiais metais parodos pagrindinis akcentas – miestų turizmas. Pasak parodos organizatorių,  kiekvienas miestas yra išskirtinis, turintis savitą istoriją, kultūrą, tradicijas, lankomus objektus. Kaip užkariauti turistų simpatijas ir padidinti keliautojų srautus? Ką žinome apie Lietuvos miestus, kokius miestus savaitgalio išvykoms ar atostogoms siūlo kelionių agentūros? Atsakymai į šiuos klausimus – parodoje ADVENTUR 2016.

Norinčius pažinti Lietuvą ar  supažindinti su nuostabiomis Lietuvos vietomis atvykusius draugus iš užsienio, leidykla „Terra Publica“ kviečia į kelionių vadovo „Lithuania Travel Guide“ pristatymą. Tai išsami knyga kiekvienam keliautojui, o ypač atvykusiam iš užsienio, nes „Lithuania Travel Guide“ išleistas anglų kalba.

Knygos pristatymas vyks Tarptautinės turizmo ir aktyvaus laisvalaikio parodos ADVENTUR metu, sausio 23 dieną (šeštadienį), 13.30–14.30 val. 5.5 konferencijų salėje. Knygos pristatymas vyks lietuvių kalba.

Pristatyme dalyvaus šio kelionių vadovo sudarytojas, keliautojas ir fotografas Vytautas Kandrotas, Anykščių regioninio parko direktorius Kęstutis Šerepka, Lietuvos žurnalistų sąjungos Kelionių ir pramogų klubo pirmininkas Gerimantas Statinis, šios knygos redaktorius Francis Whyte (Kanada), „Medaus slėnio“ savininkas Ovidijus Jasinskas.

Pristatymo metu kviesime paskanauti specializuoto medaus gamybos ūkio „Medaus slėnis“ produktų. Jie 2015 m. Europos Komisijos vykdomame projekte EDEN pelnė 7-ąją vietą.

Dėl riboto vietų skaičiaus būtina išankstinė rezervacija el. paštu administratore@terrapublica.lt

 Visus maloniai kviečiame!

„Pasaulis yra knyga, ir tie, kurie nekeliauja, skaito tik pirmą puslapį“ – šventasis Augustinas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *